adsense

4 Ekim 2013 Cuma

NYX Beautiful Green Eyes Palette

Herkese merhaba,renkli cumalar. NYX markasıyla tanışmam yeni oldu. Belirli ürünlerinde indirim olduğunu öğrenince gidip bakmak istedim ve bu güzel paletteki renklere bayıldım. Ela gözlü olmama rağmen yeşil gözler için olan paleti çok beğendiğim için pek düşünmedim. Çok büyük olmayan bir kabı,kapakta kocaman bir aynası ve çift taraflı bir aplikatörü var.


İçinde birbirinden güzel 10 farklı renkte far var. Ortadaki 2 renk simli diğerleri ışıltılı.Bir iki rengin pigmentasyonu yeterli denilecek düzeyde,diğerlerininki iyi. 

Yağlı gözkapaklarım olduğu için hep bazla kullandım,ben silene kadar geçmediler ama belli bir yerden sonra çizgilenme sorunu oldu.(Daha gözümde çizgilenme yapmayan bir ürün bulamadım.)

Hemen hemen hepsi yumuşacık farlar. Yumuşak fırçalarla bir sorun olmadı ama fırça birazcık sertleştiğinde tozutma sorunu oluyor çok az.

Douglas'tan indirimde 20 tl'ye almıştım.

Yorumlarınızı bekliyorum.

İyi günler.

6 yorum:

 1. Renkler harikaymış ki!!
  Ben sürekli kahve tonlarında alıyorum ve farketmeden oluyor karsı koyamıyorum .
  Bir tane renkli bir pelet edinmem şart oldu .
  Güle güle kullaan *

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de renkli farlar alıp hep kahve tonlarında kullanıyorum.:) Teşekkürler.:)

   Sil
 2. Nyx ın glıtter serisine ait birr farları allahım bayılıyorum ya onlaraa ! keske gelseler keske ...netten alma imkanım olmuyr siteler yabancı olunca birde kargo ucreti eklenince :/ güle güle sürün çok şahane renkleri var.
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet evet gelmeliler!:) Çok teşekkürler.:)

   Sil